Beren Saat Fan Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni Gelenler burayaa =)

+6
BerenBihter[ßß]
ßihter_ßuket
Beren~Kristen
BaKTeRy
Beren&Yağmur
berenist_su
10 posters
YazarMesaj
berenist_su

berenist_su

Yeni Gelenler burayaa =) Empty
MesajKonu: Yeni Gelenler burayaa =)   Yeni Gelenler burayaa =) Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 1:33 pm

Merhaba arkadaşalar adım elçin su ( istediğinizi diyebilirsiniz ) . bu siteyi yeni fark ediyorum çok hoşuma gitti yeni yeni kişiler bulacağım bunun için uğraşmamız gerekecek =) Bayadır beren saat fanıyım ölürüm ona I love you İşallah iyi anlaşırız iyi forumlarrrrr =)
Beren&Yağmur

Beren&Yağmur

MesajKonu: Geri: Yeni Gelenler burayaa =)   Yeni Gelenler burayaa =) Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 7:07 pm

merhaba bende Yağmur Beren Saati aşkı memnu dizisi başladığından beri bayılıyorum işallah beni seversiniz =)
Beren&Yağmur

Beren&Yağmur

MesajKonu: Geri: Yeni Gelenler burayaa =)   Yeni Gelenler burayaa =) Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 7:07 pm

Beren&Yağmur demiş ki:
merhaba bende Yağmur Beren Saati aşkı memnu dizisi başladığından beri bayılıyorum işallah beni seversiniz =)
BaKTeRy

MesajKonu: Geri: Yeni Gelenler burayaa =)   Yeni Gelenler burayaa =) Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 10:04 am

merhaba ben tuğçe siteye yeni üye oldum xD zaten belli oluo xD 12 yasındayım
berenist_su

berenist_su

MesajKonu: Geri: Yeni Gelenler burayaa =)   Yeni Gelenler burayaa =) Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 4:22 pm

Hepiniz hoşgeldinizzz Smile))))
Beren~Kristen

Beren~Kristen

MesajKonu: Geri: Yeni Gelenler burayaa =)   Yeni Gelenler burayaa =) Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 7:03 pm

herkese selam ben diyar internette gezinirken ve aşkım berenimin güzel bi fan sitesini bulmaya çalışırken buldum bu siteyi..... berenimi aşka sürgünden beri hayranım bi de kristen stewartın koyuy fanıyım herkese iyi forumlar
ßihter_ßuket

ßihter_ßuket

MesajKonu: Geri: Yeni Gelenler burayaa =)   Yeni Gelenler burayaa =) Icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 4:16 pm

Herkese merhaba!! cheers
Adım Buket..
Ben bu siteyi yeni farkettim..Ve sevdim Smile
Elçin Su'nun nickini başka bir siteden tanıdım..O da beni tanıyor o siteden...Severim kendisini...

Umarım iyi anlaşırım hepinizle Very Happy
BerenBihter[ßß]

MesajKonu: Geri: Yeni Gelenler burayaa =)   Yeni Gelenler burayaa =) Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 9:14 pm

selam ben almila bihter
beren saat ve yusuf güneyi seviyorum hepinize iyi forumlar
hazalmerve

hazalmerve

MesajKonu: Geri: Yeni Gelenler burayaa =)   Yeni Gelenler burayaa =) Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 7:02 pm

merhaba adım merve 15 yaşındayım lise 2 ye gidiyorum hobilerim kitap müzik internet dergi bulmaca yalın kristen nihal ziyagil beren ziyagil yalın renesme cullen hastasıyım pop müzik seviyorum tek çocuğum...
JéLißoniK

MesajKonu: Geri: Yeni Gelenler burayaa =)   Yeni Gelenler burayaa =) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 11:19 am

adım hacer çorumda otruyorum 7 ye gidiyorum 13 yaşndayım
kubra_beren

kubra_beren

MesajKonu: Geri: Yeni Gelenler burayaa =)   Yeni Gelenler burayaa =) Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 11:09 am

adım kübra 6 ya gidiyorum 12 yaşındayım
bonny_

bonny_

MesajKonu: Geri: Yeni Gelenler burayaa =)   Yeni Gelenler burayaa =) Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 10:26 pm

Merhaba arkadaşlar.
Ben Beyza.
5 yıldır Beren fanıyım. Yeni Gelenler burayaa =) Herz
Umarım herkesle tanışırım. Yeni Gelenler burayaa =) Icon_smile
Hepinize tatlı forumlar. Yeni Gelenler burayaa =) Herz

Yeni Gelenler burayaa =)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bedük'ten yeni klip Discobreaker